Hakkımızda

Türkçe tanıtım filmi & Yabanci dil kısa firma tanıtımı (İngilizce firma tanıtımı, Rusça firma tanıtımı, Arapça firma tanıtımı ya da tercih edeceğiniz diğer dillerde firma tanıtım filmleri),  iç ve dış mekan çekimleri, ürün video & fotograf çekimi, website tasarımı ve online website kurulumu. Firmanızı dilediğiniz bir dilde tanıtım için yapmanız gereken bize ulaşmak, İngilizce seslendirme tanıtım filmlerinde, Rusça seslendirme tanıtım filmelerinde, Arapça seslendirme tanıtım filmlerinde, en ekonomik ve en profesyonel seçim Sultan Channel. Gelişen sanal ortamda sanal işletmenizi en iyi temsil edecek güncel teknolojiler kullanılarak, kurumsal websitesi çözümlerinizi, ürün satış odaklı çalışmalarınızı bize yaptırabilirsiniz.

Sanal ve real ortaklarımız ile çıkmış olduğumuz yolda başarılarımız aynamızdır. Kabuğunu kırmış ülkemiz işletmelerinde tek mücadelemiz doğru açıdan, doğru noktadan, doğru yoldan giderek kalitemizi hizmetimizi layık olduğu dünya pazarına sunmanın kıvancı bizi gelecek yıllara taşıyacaktır.

SultanChannel, hedef sektörü belirledikten sonra işine öncelik ile o sektörün Türkçe tanıtım filimleri ile başlar. Dijital kameralar ile yapmış olduğu çekimler ve röportajları ekibi ile paylaşır. Türkiye den yola çıktığımız için mevcut sektörün ülkemiz içerisindeki faaliyetleri ve ürün yelpazesi değerlendirilir. Konu olan sektörel firma sınırlarını ülke dışına zorlayacak pozisyonda ise dünyanın kabul dili olan İngilizce tanıtım filmi teklif edilir ve bunu Rusca firma tanıtım filmi, Arapca firma tanıtım filmi ve devamında 55 dil ve hedef ülke takip eder.

SultanChannel yerli ve yabancı ekibinin profesyonel programlar ile montajlayıp interaktif hale getirilen görsel çalışmaları, hedef ülkenin arama motorlarına, video kanallarına kayıtlarının ardından şayet konu olan firmanın ürün yelpazesi, yapısı hedef pazarda dikkat çekti ise, hedef! o ülkenin fuarları ve ortak hareket edebilecek yan sektörler ile partnerlik adımlarının atılmasına gelmiştir.

Öncelikle hedef ülkenin ticari ateşelerinden, hedef ülkenin diger işletmecilerinden alınan bilgilerinde harmanlanmasıyla, artık elde olan görsel tanıcı ürünler ilede direk hedef alıcılara hitabın mümkün olması münasebeti ile sanal ve real bütün verilerin kullanılmasıyla firma SultanChannel ekibi ile pazarda yerini almaya başlamıştır. Bunun için parnet endüstri ile oluşturulan sektörel web sitesi bölgedeki yazılı ve görsel basının destegi ile işletme sahibi direk alıcıyla karşı karşıyadır. SultanChannel günümüze kadar mobilya endüstrisi konusunda bu tür adımlarını atmış ve verimlerinide almıştır. Yine SultanChannel organizasyonu ile gayrimenkul sektöründe prestijli projeler ele alınmış özellikle Rusya ziyaretleri gerçekleştirilmiş ve karşı ülkenin sektör liderleri ülkemizde misafir edilmiş ve neticeler alınmıştır.

En önemli atılımlardan biri ise ülkemizdeki sektöre daha da katkı sağlayacak ülkemizden daha üstün olan sektörü ülkemiz işletmecisi ile buluşturmak ve bu sayede de ulaşılabilecek son kalite noktasına getirilecek anlaşmalara aracılık etmektir. Aracılıktan kasıt asla bir komisyonculuk değildir burdaki amaç ele alınan sektörün vitrinini iyi tasarlayabilmek ve pazar payını artırabilmektir. İşin neticesi SultanChannel ın faaliyeti ülke sektörüne can verebilmek uluslar arası arenada ticarete hareket ve doğru noktadan yön verebilmek. Bu anlamda SultanChannel asla bir iş komitesi değildir. SultanChannel kültürel zenginliğimizi ve dünyanın henüz bilmediği üretim kapasitemizi onlara sunmak görevini kendinde görmüş ve tamamen legal yollardan siz değerli işletme sahiplerine kendini adamıştır. SultanChannel Türkçe başta olmak üzere İngilizce, Rusca, Arapca, Almanca ve toplamda 55 farklı dilde vizyonunuz, misyonunuz ve ürün yelpazeniz ile sizi sanal ve real ortama taşımaktadır.