Kurumsal web-site kurulumu ve profesyonel içerik oluşturma

“Farklı sektörlerden seçtiğimiz bazı referanslarımızı aşağıda görebilirsiniz. E-Ticaret siteleri, kurumsal web site kurulumları, talep edilen her dilde profesyonel SEO optimizasyonlu web site kurulum ve içerik oluşturma konusunda tek çatı altında çözümler sunuyoruz. Profesyonel ürün fotograflandırması, site içerik produksiyonları konusunda hizmetlerimizden faydalanabilir ve GOOGLE da etkili yer alabilirsiniz.”

E-Ticaret sitesi kurulumu ve içerik oluşturma

“İnternet ortamında satış yapmak istediğiniz ürünlerin, fotograflandırılması, içerik oluşumu ve opsiyonlarının belirlenmesi neticesinde istediğiniz nitelik ve nicelikte online satış siteleri kurmakta ve yıllık takibini yapmaktayız. Yıllık çok cazip şartlarda yenilenmesi ve SSL sertifikalarının yüklenip e ticerete uygun ödeme koşullarının oluşturulduğu sistemler kurmaktayız. Ürünlerinizin çekimleri tarafımızdan yapılıp ürün cinsine göre decupe ve ya doğal ortamında çekimlerinin uygun ölçülerde işlenip yıllıp takip hizmetimiz ile Antalya ve tüm illere online satış siteleri kurup yönetmekteyiz.”

Anahtar kelime odaklı ve backlink için tek sayfalık kartvizit site

“Sektörünüz için önemli olan domainin adınıza tescil edilmesi ve tek sayfalık tasarım ile ana sitenize yönlendirilmesi ile sizin için önemli olan domaini kontrol ettiğiniz gibi ana sitenizinde backlink almasından dolayı google sıralama şansını yükseltmektesiniz. Düşük maliyetli bu sistem ile rakiplerinize karşı domainleriniz var oldukca sizi arayan müşterilerinize erişiminiz daha etkili olacaktır. Antalya merkez den ülke genelinde tek sayfalı site talep eden işverenlerimize cazip şartlarda WEB SİTE kurulum hizmeti sunmaktayız.”

Müşterilerin gizliliğini korumaya yönelik referanslarımız gizli tutulmaktadır.
İsteğiniz üzerine bilgi verilecektir.

— Foto Çekimi Örnekleri —